Kalenteri
Maaliskuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
9
 
 
 
 
1
Harjoitukset:Kuusankosken jäähalli
16:45-18:45
Oheinen+Jää (17:45-18:45)+Oheinen
HUOM! Omatoiminen loppuverra/halukkaat KooKoon peliin!!!
2
3
10
4
5
Harjoitukset:Kuusankosken jäähalli
17:40-20:00
Oheinen+Jää (18:40-19:30)+Oheinen
YhteistyöjääRyhmä: Kassu, Jere, Toivo, Miklu, Niilo, Nikke, Eero S, Le
6
Tapahtuma:17:15 Luistelukoulun ohjaus
Ilari, Oskari, Leo, Iiro H, Aaro, Jalmari ja Joni
Tapahtuma:18:00 Maalivahtijää
Maalivahdit paikalle!Jää klo 18:00-18:55!
Harjoitukset:Kuusankosken jäähalli
16:00-18:15
Jää (16:00-17:00)+Oheinen (painisali)
HUOM! OT-alkulämpö + sisäliikuntavarustus mukaan!
7
8
9
Peli:Kuusankosken jäähalli
12:00-14:00
PoKLi Black-EKS Red
Paikalle klo 11:00!Kokoonpano: Kassu, Miksu, Adam, Toivo, Max, Leo, Ni
Peli:Laune 1
17:00-19:00
Pelicans Valkoinen 2-PoKLi White
Paikalle klo 16:00!Kokoonpano: Aaro, Hyde, Joni, ViNo, Iippo, Jallu, E
10
Peli:Kuusankosken jäähalli
14:30-16:30
PoKLi Black-BJR White 1
Paikalle klo 13:30!Kokoonpano: Kassu, Miksu, Toivo, Hyde, Max, Leo, Ni
Peli:Kuusankosken jäähalli
16:45-18:45
PoKLi White-Hunters 3
Paikalle klo 15:45!Kokoonpano: Kassu, Adam, Joni, Elmo, Juska, Eero V,
11
11
12
13
Tapahtuma:17:15 Luistelukoulun ohjaus
Jere, Kasper, Adam, Elmo, Juska, Titus ja Roope
Harjoitukset:Kuusankosken jäähalli
16:00-18:15
Jää (16:00-17:00)+Oheinen (painisali)
HUOM! Omatoiminen alkulämpö + sisäliikuntavarustus mukaan!
14
15
16
Peli:Sipoo
16:00-18:00
HIFK Challenger-PoKLi Black
Paikalle klo 15:00!Kokoonpano: Kassu, Max, Toivo, Adam, Miksu, Miklu,
17
Peli:Järvenpää 2
11:00-13:00
Haukat valkoinen-PoKLi White
Paikalle klo 10:00!Kokoonpano: Aaro, Joni, Hyde, Adam, Toivo, Ilari, J
12
18
19
20
Tapahtuma:17:15 Luistelukoulun ohjaus
ViNo, Ville, Mikael, Eero V, Iiro N ja Juuso
Tapahtuma:18:00 Maalivahtijää
Maalivahdit paikalle!Jää klo 18:00-18:55!
Harjoitukset:Kuusankosken jäähalli
16:00-18:15
Jää (16:00-17:00)+Oheinen (painisali)
HUOM! Omatoiminen alkulämpö + sisäliikuntavarustus mukaan!
21
22
23
Peli:Kuusankosken jäähalli
14:15-16:15
PoKLi White-EPS
Paikalle klo 13:15!Kokoonpano: Aaro, Hyde, Juuso, Joni, ViNo, Elmo, Ju
Peli:Myyrmäki
18:50-20:50
EVU Blue-PoKLi Black
Paikalle klo 17:50!Kokoonpano: Kassu, Leo, Nippis, Nikke, Iippo, Juska
24
13
25
26
Harjoitukset:Kuusankosken jäähalli
17:40-20:00
Oheinen+Jää (18:40-19:30)+Oheinen
YhteistyöjääRyhmä: Kassu, Jere, Hyde, Joni, Juuso, Eero V, Iippo, Ilar
27
Tapahtuma:17:15 Luistelukoulun ohjaus
Ilari, Oskari, Leo, Iiro H, Aaro, Jalmari ja Joni
Harjoitukset:Kuusankosken jäähalli
16:00-18:15
Jää (16:00-17:00)+Oheinen
HUOM! OT-alkulämpö+sisäliikuntavarustus mukaan!
28
29
30
Harjoitukset:Kouvolan jäähalli
10:00-13:00
Oheinen+Jää (11:00-13:00)+OT-loppuverra
Jyri Saarisen vetämä luistelu/taitojää, POIKKEUKSELLISESTI KOUVOLAN JÄÄHALLIS
31
Harjoitukset:Inkeroisten jäähalli
13:00-15:30
Oheinen+Jää (14:00-15:30)+OT-loppuverra
Jyri Saarisen vetämä luistelu/taitojää, POIKKEUKSELLISESTI INKEROISTEN JÄÄHAL

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=D05_3080
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita