Kalenteri
Helmikuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
5
 
 
 
 
1
2
Tapahtuma:11:00 Pelitapahtuma Supreme liiga Musta B ja Oranssi Lappeenrannassa
Supreme liigan pelitapahtuma Lappeenrannassa Musta B ja Oranssi joukkueille. Vas
Harjoitukset:Valkealan jäähalli
10:00-11:45
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1 klo 10-10:55, ryhmät 2 ja 3 10:55-11:45
Kiekkokoulun harjoitus, vasta-aloittaneet (ryhmä 1) klo 10:00-10:55, ryhmät 2
3
Tapahtuma:12:00 Pelitapahtuma Supreme liiga Musta A ja Valkoinen Valkealassa
Supreme pelitapahtuma Valkealassa 03.02.19 klo 12-14. Vastassa Lupo ja KooKoo F-
Harjoitukset:Kuusankosken jäähalli
10:00-12:00
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1 klo 10-11, ryhmät 2 ja 3 klo 11-12
Kiekkokoulun harjoitus, vasta-aloittaneet (ryhmä 1) klo 10-11, ryhmät 2 ja 3
6
4
5
6
7
8
9
Tapahtuma:11:00 Pelitapahtuma Vapor liiga, Black ja Orange Kausalassa
Vapor liigan pelitapahtuma Kausalassa Black ja Orange joukkueille.Paik
Harjoitukset:Valkealan jäähalli
10:00-12:00
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1 klo 10-11, ryhmät 2 ja 3 klo 11-12
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1 (vasta-aloittaneet) klo 10-11, ryhmät 2 ja 3
10
Harjoitukset:Kuusankosken jäähalli
10:00-12:00
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1 klo 10-11, ryhmät 2 ja 3 klo 11-12
Kiekkokoulun harjoitus, vasta-aloittaneet (ryhmä 1) klo 10-11, ryhmät 2 ja 3
7
11
12
13
14
15
16
Tapahtuma:17:00 Kiekonkeräys KooKoo vs Saipa

Harjoitukset:Kouvolan jäähalli
12:00-14:45
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1 klo 12-13:20, ryhmät 2 ja 3 klo 13:20-14:45
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1 (ensimmäistä vuotta mukana olevat) klo 12-13:
17
Tapahtuma:12:15 Supreme liigan pelitapahtuma Kuusankoskella Musta A ja Valkoinen joukkueille
Supreme liigan pelitapahtuma Musta A ja Valkoinen vastassa Saipa Villet ja Kalle
Harjoitukset:Kuusankosken jäähalli
10:00-12:00
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1 klo 10-11, ryhmät 2 ja 3 klo 11-12
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1 (ensimmäistä vuotta mukana olevat) klo 10-11,
8
18
19
20
21
22
23
Harjoitukset:Kuusankosken jäähalli
12:00-14:00
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1 klo 12-13, ryhmät 2 ja 3 klo 13-14
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1(ensimmäistä vuotta mukana olevat) klo 12-13,
24
Harjoitukset:Kuusankosken jäähalli
10:00-12:00
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1 klo 10-11, ryhmät 2 ja 3 klo 11-12
Kiekkokoulun harjoitus, ryhmä 1 (ensimmäistä vuotta mukana olevat) klo 10-11,
9
25
26
27
28
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=Kiekkokoulu_3255
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita