»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Haun kriteereinä ovat mm. perheen työttömyydestä, sairauksista, lasten runsaslukuisuudesta tai muusta toimeentuloon vaikuttavista syistä johtuvat taloudelliset haasteet.Perheen tulee tehdä hakemus 10.10. mennessä ja toimittaa se sähköpostitse tiina.palmroos(at)pokli.fiHakemuksessa

Lue lisää »

Tukea voivat hakea E- ja F-junioreiden vanhemmat

Haun kriteereinä ovat mm. perheen työttömyydestä, sairauksista, lasten runsaslukuisuudesta tai muusta toimeentuloon vaikuttavista syistä johtuvat taloudelliset haasteet.Perheen tulee tehdä hakemus 10.10. mennessä ja toimittaa se sähköpostitse tiina.palmr

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
CC-nuorten SM karsinta
16
Syy
klo 13:15
Kouvolan jäähalli
PoKLi C - Roki
9-0
C2AAA alkusarja
16
Syy
klo 14:00
Kuusankoski
PoKLi AAA - HiFK Challenger
2-5
D-04D1 AA alkusarja lohko 13
16
Syy
klo 15:30
Inkeroinen
Aakoo/Ky - PoKLi White
4-8
D-05D2 AAA
16
Syy
klo 15:45
Vuosaari 2
Viikingit/R - PoKLi Black
12-3
BB-nuorten SM-alkusarja
16
Syy
klo 16:20
Tikkurila
K-Vantaa - PoKLi B
0-5
B-teamB-Nuorten Mestiksen karsinta
16
Syy
klo 16:30
Lappeenranta
SaiPa - PoKLi KooKoo B-team
17-0
D-05D2 AAA
17
Syy
klo 11:30
Kuusankosken jäähalli
PoKLi Black - KJT WH
0-12
CC-nuorten SM karsinta
17
Syy
klo 12:00
Kouvolan jäähalli
PoKLi C - Jokipojat
3-9
D-05D2 AA
17
Syy
klo 14:15
Kotka, harjoitushalli
Titaanit/KY-80 Black - PoKLi White
7-3
BB-nuorten SM-alkusarja
17
Syy
klo 15:30
Lumon Areena
PoKLi B - Lukko
3-2
C2AAA alkusarja
17
Syy
klo 15:40
Myllypuro 2
Jokerit - PoKLi AAA
3-13
D-04Kaakkois-suomen piirisarja, kolmonen syksy
17
Syy
klo 16:00
Lehtomäki TN
Stu - PoKLi Sudet/KooKoo 04
0-5
D-04Kaakkois-suomen piirisarja, kolmonen syksy
17
Syy
klo 17:10
Lehtomäki TN
PoKLi Sudet/KooKoo 04 - Pepo/violetti
1-2
B-teamB-Nuorten Mestiksen karsinta
17
Syy
klo 17:20
Mikkeli, Kalevankankaan kilpahalli
Jukurit - PoKLi KooKoo B-team
5-2
D-04Kaakkois-suomen piirisarja, kolmonen syksy
21
Syy
klo 19:30
Kymenlaakson sähkö stadion
PoKLi Sudet/KooKoo 04 - Lautp/valkoinen
0-1
D-04Kaakkois-suomen piirisarja, kolmonen syksy
21
Syy
klo 20:30
Kymenlaakson sähkö stadion
Mypa - PoKLi Sudet/KooKoo 04
3-1
BB-nuorten SM-alkusarja
22
Syy
klo 19:00
Lumon Areena
PoKLi B - Jokerit
3-1
C2AA alkusarja
22
Syy
klo 19:15
Kuusankoski
PoKLi AA - AaKoo/KY-80
D-05D2 AA
23
Syy
klo 12:00
Harjutie 4, 54500 Taavetti
LuPo - PoKLi White
14-5
CC-nuorten SM karsinta
23
Syy
klo 13:00
Kouvolan jäähalli
PoKLi C - Jukurit
7-1
C2AAA alkusarja
23
Syy
klo 13:00
Kuusankoski
PoKLi AAA - Jää-Ahmat
D-05D2 AAA
23
Syy
klo 15:10
Vierumäki 2
Pelicans Turkoosi P-H - PoKLi Black
6-3
D-04D1 AAA alkusarja lohko 2
23
Syy
klo 15:15
Kuusankosken jäähalli
PoKLi Black - Saipa
8-3
B-teamB-Nuorten Mestiksen karsinta
23
Syy
klo 17:45
Kuusankosken jäähalli
PoKLi KooKoo B-team - Pelicans Akatemia
3-8
D-05D2 AA
24
Syy
klo 10:00
Kuusankosken jäähalli
PoKLi White - Jukurit
4-8
D-05D2 AAA
24
Syy
klo 12:15
Kuusankosken jäähalli
PoKLi Black - Jokerit
2-10
B-teamB-Nuorten Mestiksen karsinta
24
Syy
klo 12:40
Hollola
Pelicans Akatemia - PoKLi KooKoo B-team
4-1
D-04D1 AAA alkusarja lohko 2
24
Syy
klo 13:00
Imatra 1
Ketterä Blue - PoKLi Black
12-6
C2AAA alkusarja
24
Syy
klo 14:00
Oulunkylä
K-Kissat - PoKLi AAA
D-04D1 AAA alkusarja lohko 2
24
Syy
klo 14:30
Kuusankosken jäähalli
PoKLi White - Saipa Veskut
3-5
CC-nuorten SM karsinta
27
Syy
klo 18:30
Kouvolan jäähalli
PoKLi C - Saipa
BB-nuorten SM-alkusarja
28
Syy
klo 19:05
Pirkkola
Karhu-Kissat - PoKLi B
C2AAA alkusarja
30
Syy
klo 10:15
Valkeala
PoKLi AAA - K-Vantaa
BB-nuorten SM-alkusarja
30
Syy
klo 13:45
Lumon Areena
PoKLi B - Ilves
B-teamB-Nuorten Mestiksen karsinta
30
Syy
klo 14:45
Joensuu hh
Jokipojat - PoKLi KooKoo B-team
CC-nuorten SM karsinta
30
Syy
klo 17:20
Jyväskylä
JYP - PoKLi C
D-04D1 AAA alkusarja lohko 2
1
Lok
klo 11:30
Kuusankosken jäähalli
PoKLi Black - Saipa
C2AAA alkusarja
1
Lok
klo 12:10
Järvenpää
KJT Haukat - PoKLi AAA
D-05D2 AA
1
Lok
klo 12:10
Mikkeli,kilpahalli
Jukurit Keltainen - PoKLi White
D-04D1 AA alkusarja lohko 13
1
Lok
klo 12:30
Savitaipale
StU - PoKLi White
B-teamB-Nuorten Mestiksen karsinta
1
Lok
klo 14:00
Savonlinna
SaPKo - PoKLi KooKoo B-team
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
PoKLi
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Kategoriat