Olemme perustaneet tytöille oman jääkiekkoryhmän

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Kuvissa tunnelmia Girls Hockey Day (GHD) päivästä, onnistui hienosti ja hauskaa oli!GHD päivästä lähtien olemme pystyneet järjestämään tytöille oman ryhmän KooKoon Leijonakiekkokoulun yhteyteen. Ryhmällä on omat ohjaajat; Emilia Lehtinen, Karita Koskinen ja

Lue lisää »

Kuvissa tunnelmia Girls Hockey Day (GHD) päivästä, onnistui hienosti ja hauskaa oli!GHD päivästä lähtien olemme pystyneet järjestämään tytöille oman ryhmän KooKoon Leijonakiekkokoulun yhteyteen. Ryhmällä on omat ohjaajat; Emilia Lehtinen, Karita Koskinen

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja jaoston otteluista
D-07 (U14)U14 AAA alkusarja, lohko 1
7
Mar
klo 12:00
Kuusankosken jäähalli
Kookoo Black Kookoo Black - K-Espoo Blues 1
C (U17)Harjoitusottelut
1
Mar
klo 15:30
Kuusankoski
- KJT U17
D-07 (U14)U14 AA alkusarja, lohko 4
1
Mar
klo 13:15
Kuusankosken jäähalli
Kookoo Orange Kookoo Orange - Saipa Jussit
B (U18)U18 SM alkusarja 2020-2021
1
Mar
klo 12:30
Lahti
Pelicans -
C 2 (U15)U15 AA alkusarja, lohko 4:
1
Mar
klo 12:00
Lappeenranta UK2
SaiPa Patet - Orange Orange
D-07 (U14)U14 AA alkusarja, lohko 4
31
Lok
klo 15:30
Savonlinna, harjoitushalli
Sapko Sininen - Kookoo Orange Kookoo Orange
D-07 (U14)U14 AAA alkusarja, lohko 1
31
Lok
klo 14:40
Hyvinkää
Jää-Ahmat/R - Kookoo Black Kookoo Black
C (U17)U17 Ylempi
31
Lok
klo 13:00
Varkaus
Warkis -
C 2 (U15)U15 AAA alkusarja, lohko 1:
31
Lok
klo 12:40
Myllypuro 1
Jokerit JoVi - Black Black
1-5
B (U18)U18 SM alkusarja 2020-2021
31
Lok
klo 12:40
Lumon Areena
U18 U18 - Jukurit
C 2 (U15)U15 AA alkusarja, lohko 4:
31
Lok
klo 12:00
Kuusankosken jäähalli
Orange Orange - Ketterä Valkoinen
4-5
C (U17)U17 Ylempi
25
Lok
klo 15:15
Kouvola
- Kalpa
5-1
D-07 (U14)U14 AAA alkusarja, lohko 1
25
Lok
klo 13:15
Kuusankosken jäähalli
Kookoo Black Kookoo Black - HIFK Red
C 2 (U15)U15 AAA alkusarja, lohko 1:
25
Lok
klo 12:10
Myllypuro 1
Jokerit - Black Black
15-0
B (U18)U18 SM alkusarja 2020-2021
25
Lok
klo 12:00
Lumon Areena
U18 U18 - Saipa
4-3
C 2 (U15)U15 AAA alkusarja, lohko 1:
24
Lok
klo 14:10
Laune 1
Pelicans Turkoosi 1 - Black Black
4-2
C 2 (U15)U15 AA alkusarja, lohko 4:
24
Lok
klo 13:15
Savonlinna
SaPKo - Orange Orange
10-1
B (U18)U18 SM alkusarja 2020-2021
24
Lok
klo 12:30
Lumon Areena
U18 U18 - Ilves
5-4
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
PoKLi
«  Lokakuu   »
Kategoriat