Junioreille uudet pelipaidat
27.8.2020 12:31 Uutiset / Pääsivusto

Junioreille uudet pelipaidat.

Uudet oranssit pelipaidat KooKoo junioreille.

ISO KIITOS tukijoille, jotka mahdollistivat junioreillemme uudet oranssit pelipaidat ( n. 450 paitaa ). On hienoa kuinka alueemme yrittäjät ja muut sidosryhmät haluavat olla tukemassa seuramme toimintaa monin eri muodoin sekä kantavat osaltaan yhteiskuntavastuuta omassa toimintaympäristössään. Ilman Teidän panostanne emme olisi uusia oransseja pelipaitoja voineet investoida. Kaikki joukkueemme ovat nyt pelipaitojen osalta Liiga KooKoon kanssa ns look a like. Ja tästä matka jatkuu teemalla #yksijoukkue#montatarinaa.

Oranssisessa KooKoo junioreiden paitaprojektissa mukana ovat; Kauppakeskus Veturi, K-Rauta Kouvola, K-Supermarket Valtari, Terveystalo, TT Monitoimipalvelut, AutoPro Kouvola, Kymen Kaihdin ja Bauer.

Kiitos vielä kerran tukijoille !   
Lisää uutisia
PoKLi
«  Huhtikuu   »
Kategoriat