Junioriarvat nyt myynnissä!
PoKLiJulkaistu: 09.01.2024 13.25

Junioriarvat nyt myynnissä!

KooKoo Junioriarvat taas myynnissä !

Jo perinteiset KooKoo Junioriarvat ovat nyt myynnissä. Palkintoina on kaikkiaan 6 kpl Tunturi sähköpyöriä. Nyt todellakin voit voittaa uuden Tunturi sähköpyörän, maasturina tai city pyöränä! Ja tämä kaikki vain 5 euron päässä ! Samalla kun ostat arvan, tuet seuramme junioreita. Myyntituotto käytetään junioreiden hyväksi lyhentämättömänä.

Arpoja myyvät KooKoo Juniorit ja KooKoo Jäätaiturit Liiga KooKoon kotipeleissä ja omissa tapahtumissaan aina helmikuun 2024 loppuun asti, sekä helmikuun viikonloppuisin Kauppakeskus Veturissa ( la-su ). Arvonta suoritetaan Kouvolan poliisilaitoksella vko 10 koneellisesti ja voittonumerot ovat nähtävillä seuramme sivuilla sekä Kouvolan Sanomissa vko 11. Kaikki arvat osallistuvat arvontaan. Palkintopyörät nähtävillä Intersport Kouvolassa vko 5 eteenpäin.

Arpoja myyvien joukkeiden yhteystiedot ( joukkueenjohtajat ) löytyvät täältä https://www.kookoojuniorit.fi/ ja https://www.kookoojaataiturit.fi/

Ei kun ostamaan arpoja, tukemaan junioreita ja hyvää arpaonnea.

Pohjois-Kymen Liikuntayhdistys Ry/KooKoo juniorit

Ilmarinkuja 3 45100 Kouvola

Toimisto puh. 0400835678

mari.palojarvi@pokli.fi

Toimisto palvelee:

Ti 10-15, Ke 12-17, To 10-15

Muina aikoina sopimuksen mukaan.